LANSY GROUP

2003 Yılından Günümüze
Bilimsel Gerçeklik - Doğru Yönlendirme

Lansy Group sizlerden aldığı güçle yoluna emin adımlarla devam ederken takım ruhuyla çalışan ve konusunda uzman ekibiyle sizlere alabileceğiniz en iyi hizmeti vermenin gururunu, yapmış ve tamamlamış olduğu hizmetlerin başarılı sonuçları ile yaşıyor.

Uzman Personel

Firmamızın artan başarısının arkasında yatan en önemli özelliği “yeterli”, “gerekli” ve “uzman/tecrübeli” personele erişebilme özelliğidir.

Bilimsel Gerçeklik

Firmamızın ön etüt ve fizibilite raporları çalışmalarında önceliği daima; “bilimsel gerçeklik” ve “doğru yönlendirme” dir.

Takım Ruhuyla Çalışan Ekip

Takım ruhuyla çalışan ve konusunda uzman ekibiyle sizlere alabileceğiniz en iyi hizmeti vermenin gururunu, yapmış ve tamamlamış olduğu hizmetlerin başarılı sonuçları ile yaşıyor.

Yatırım Planlaması Danışmanlığı

Kırsal Kalkınma Yatırımları Hibeleri, İmar planları ve ruhsatlandırma hizmetleri, ÇED, Çevre Danışmanlığı, ISO ve diğer Kalite Yönetim Sistemleri, Marka Tescil, Yatırım Teşvik Belgesi hizmetleri gibi alanlarda faaliyet gösterdiler.

2003

2003

Bursa’da faaliyetlerinde başladı

LANSY 2003’te Bursa da mühendislik eğitim ve danışmanlık firması olarak Genel Müdürümüz Mehmet Akif Ak yönetiminde çalışma hayatına başladı.

2005

Gıda İşletmelerinin yasal süreçleri

Tarımsal işletmelere ve özellikle de gıda sektöründe faaliyet gösterecek veya faaliyetini sürdürmekte olan yatırımcı / işletmelere yönelik izin ve ruhsat işlemleri ile sektöre giriş yapan firmamız, kuruluşundan kısa süre sonrasında gerek hizmet yelpazesi gerekse bölgesel hizmet ağını önemli ölçüde geliştirmiştir.

2008

Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi

2008 yılından itibaren Çevre Danışmanlığı Yeterlilik Belgesi alarak Çevre Danışmanlığı hizmetleri alanında faaliyet göstermeye başladılar.

2009

Tarımsal Danışmanlık Yetki Belgesi

2009 yılından itibaren Tarımsal Danışmanlık Yetki Belgesi alarak Tarım Danışmanlığı hizmetleri alanında faaliyet göstermeye başladılar.

2009

ÇED Yeterlilik Belgesi

2009 yılından itibaren ÇED Yeterlilik Belgesi alarak ÇED başvuru dosyası veya ÇED raporu veya proje tanıtım dosyası hazırlama yetkisine sahip olmuştur.

2013

Anahtar Teslim Proje Uygulama

İmar Durum Belgesinin alınması ile ruhsatlandırma süreçleri, hibe başvurusu yapılması, inşaatın tamamlanması, makine ekipman temini ve yatırım sonrası işletmenin alması gereken tüm yasal izinler ile birlikte tüm aşamalarda yatırımcılara destek olup Anahtar Teslim hizmet vermektedir.

2021

Günümüz

Lansy Group, geleceğe yön verir

LANSY GROUPBize Ulaşın
Ahmet Yesevi Mah. Sanayi Cad. No:521/16 (Mudanya Yolu, Balat Girişi, Berk Platin İş Merkezi ) Nilüfer / BURSA
LANSY GROUPSosyal Medya
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeniliklerimizi görebilirsiniz
LANSY GROUPBize Ulaşın
Ahmet Yesevi Mah. Sanayi Cad. No:521/16 (Mudanya Yolu, Balat Girişi, Berk Platin İş Merkezi ) Nilüfer / BURSA
LANSY GROUPKurumsal
LANSY GROUPSosyal Medya

Lansy Mühendislik ve Danışmanlık © 2020

Lansy Mühendislik ve Danışmanlık © 2020